Autor:KP/Polski Cukier Avia Świdnik, fot. Polski Cukier Avia Świdnik
  13.06.2022 godz. 20:19

Kamil Kosiba wciąż w Avii


Kamil Kosiba przez kolejny sezon będzie bronił barw drużyny Polskiego Cukru Avii Świdnik biorącej udział w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

Czołowy przyjmujący drużyny Polskiego Cukru Avii Świdnik zostaje z na kolejny sezon. Kamil Kosiba parafował nową umowę z Dumą Lotniczego Miasta. 23-letni zawodnik przyszedł w poprzednim sezonie z BKS Visły Proline Bydgoszcz. Razem z drużyną zajął wysokie czwarte miejsce. Do dorobku zespołu dołożył 442 punkty.

– Cieszę się, że po poprzednich udanych dla nas rozgrywkach, doszliśmy do porozumienia i kolejny sezon będę mógł bronić barw Avii. Z niecierpliwością czekam na pierwszy mecz nowego sezonu i moment w którym ponownie kibice wypełnią hale i będą wspierać nas w drodze po kolejne punkty. Liczę, że nadchodzący sezon będzie dla nas równie udany i że swoją grą przyniesiemy wam wiele radości. Do zobaczenia na hali! – powiedział Kamil Kosiba

– Kamil ma za sobą dobry sezon, w którym pokazał, że jest solidny zarówno w ofensywie jak i defensywie. Bardzo mnie cieszy fakt ze zostaje z nami na kolejny sezon, bo wiem że nie raz jeszcze nas pozytywnie zaskoczy – dodał trener, Witold Chwastyniak.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...