Autor:KP/BBTS Bielsko-Biała, fot. BBTS Bielsko-Biała
  26.05.2022 godz. 12:51

Adrian Hunek na dłużej w BBTS-ie


Adrian Hunek przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy BBTS Bielsko-Biała, z którym wywalczył w sezonie 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn awans do PlusLigi.

Komunikat klubu
Wiemy, że z niecierpliwością czekaliście na ten moment. Pożegnań macie już dość więc - przynajmniej chwilowo - zmieniamy front. Przez kilka najbliższych dni przekazywać będziemy jedynie dobre informacje. Dowiecie się, którzy zawodnicy z mistrzowskiej ekipy zostają w BBTS Bielsko-Biała na sezon kolejny. Zaczynamy, a na pierwszy ogień idzie...Adrian Hunek.

Adrian Hunek do BBTS Bielsko-Biała przyszedł z Olimpii Sulęcin i gra z nami nieprzerwalnie od trzech sezonów. Wcześniej reprezentował barwy takich klubów, jak chociażby: Ślepsk Suwałki, MKS Będzin, czy AZS Częstochowa.

W sezonie 2021/2022 Adrian Hunek zagrał we wszystkich ligowych spotkaniach - 37 meczach (133 sety). Zdobył dla bielskiego klubu 257 punktów, z tego 141 punktów w ataku (59%) i 90 punktów w bloku (II miejsce wśród najlepiej blokujących zawodników TAURON 1.Ligi).

- Adrian przyszedł do nas, jako jeden z najlepszych blokujących zawodników w lidze i teraz udowadnia, że mimo upływu kilku lat nic się nie zmieniło. Adrian ma zwyczajnie siatkarskiego nosa  - mówi prezes BBTS Bielsko-Biała, Mirosław Krysta.

I dodał na koniec - Poza tym to taki dobry duch drużyny. Zawodnik, którego inni słuchają. Łagodzi konflikty w szatni. Co równie istotne to kolejny siatkarz, który zdecydował się związać swoje losy - nie tylko te zawodowe - z naszym miastem.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy