Autor:Katarzyna Porębska/BKS Visła Proline Bydgoszcz, fot. BKS Visła Proline Bydgoszcz
  19.05.2022 godz. 10:42

Michał Masny trener BKS Visły Proline Bydgoszcz


Michał Masny po zakończeniu kariery sportowej nie rozstaje się z siatkówką. W nowym sezonie 2022/23 TAURON 1. Ligi Mężczyzn zedebiutuje w nowej roli - pierwszego trenera zespołu BKS Visła Proline Bydgoszcz.

Klub z Bydgoszczy, ktory zakończył tegoroczne pierwszoligowe rozgrywki z brązowymi medalami na szyi. Po zakończeniu sezonu kapitan zespołu  - Michał Masny pozstanowił zakończyć swoją długą, 22-letnią karierę sportową. Były już rozgrywający jednak nie rozstaje się z miastem nad Brdą.

W sezonie zadebiutuje w nowej roli i poprowadzi BKS Visłę Proline Bydgoszcz jako pierwszy trener na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

- Związany z Bydgoszczą jestem już dosyć długo i wygląda na to, że jeszcze trochę będę. Porozumieliśmy się z prezesem odnośnie dalszej współpracy i podpisałem kontrakt na kolejny sezon już w nowej roli pierwszego trenera. Cieszę, że otrzymałem taką szansę i będę mógł kontynuować swoje życie przy siatkówce. Mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom i będę w stanie dobrze doradzać i prowadzić zespół, abyśmy mogli razem osiągnąć coś fajnego - powiedział Michał Masny, nowy trener bydgoszczan.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...