Autor:KP/Exact Systems Norwid Częstochowa, fot. Exact Systems Norwid Częstochowa
  17.05.2022 godz. 12:34

Rehabilitacja Jarosława Muchy przebiega zgodnie z planem


Rehabilitacja Jarosława Muchy, środkowego Exact Systems Norwid Częstochowa, który w połowie lutego 2022 roku podczas meczu 22 kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn z BKS Visłą Bydgoszcz doznał poważnej kontuzji, a następnie pod okiem specjalistów przeszedł skomplikowaną operację przebiega zgodnie z planem.

Siatkarz codziennie wykonuje ogrom pracy związanej z regeneracją kontuzjowanego kolana oraz odbudową mięśnia czworogłowego, która za jakiś czas powinna umożliwić zawodnikowi bezpieczny powrót do rywalizacji o miejsce w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa.

- Aktualnie jestem trzynasty tydzień po operacji, wszystko idzie w dobrym kierunku, a codzienna praca nad rehabilitacją kolana i związana z tym odbudowa mięśnia czworogłowego widzę, że przynosi efekty. Przede mną jeszcze długa droga bo wstępnie lekarze mówią o powrocie do pełnej sprawności w lipcu, bądź sierpniu jednak z dnia na dzień jest coraz lepiej i na ten moment cieszę się z prostych rzeczy takich jak wejście po schodach, czy spacer z rodziną – powiedział Jarosław Mucha.

Jarosław Mucha przed kontuzją zdążył wystąpić w ośmiu spotkaniach sezonu 2021/22, w których zdobył 26 punktów (19 z ataku, 6 w bloku oraz 1 as serwisowy).

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy