Autor:Katarzyna Porębska/BKS Visła Proline Bydgoszcz, fot. BKS Visła Proline Bydgoszcz
  27.04.2022 godz. 11:36

Mariusz Marcyniak: pozostaje nam walka o trzecie miejsce


BKS Visła Proline Bydgoszcz musiała uznać wyższość BBTS Bielsko-Biała w półfinałowej rywalizacji sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Po raz kolejny w decydującym secie starcia z bielszczanami czegoś nam zabrakło. Podobnie było w ubiegłym sezonie - powiedział Mariusz Marcyniak, środkowy bydgoskiej drużyny. 

W drugim półfinałowym meczu podopieczni Marcina Ogonowskiego musieli uznać wyższość siatkarzy z Bielska-Białej. Podobnie jak przed rokiem bydgoszczanie powalczą o brązowe medale. 

- Po raz kolejny w decydującym secie starcia z bielszczanami czegoś nam zabrakło. Podobnie było w ubiegłym sezonie. Prawie za każdym razem jak doprowadzaliśmy do tie-breaka, to potem go przegrywaliśmy. Szkoda - wyznał Mariusz Marcyniak. 

BKS Visła Proline nie zrealizuje swojego celu na ten sezon, czyli nie stanie już przed szansą wywalczenia awansu do PlusLigi. W małym finale powalczy o 3. miejsce na koniec tegorocznych rozgrywek.

- Dwa mecze zakończone tie-breakami, które potrafiliśmy wyciągnąć ze stanu 0:2 i w piątej partii dostajemy po głowie. Mieliśmy nadzieję, że się uda, że może tym razem odwrócimy losy spotkania, a zagraliśmy niestety tak, że znowu tę ostatnią odsłonę przegraliśmy. Pozostaje nam już tylko walka o trzecie miejsce - zakończył Marcyniak.

Bydgoszczanie pierwszy mecz o 3. miejsce rozegrają 2 maja o 20.30. Ich przeciwnikiem będzie przegrany z drugiej półfinałowej pary MKS Będzin - Polski Cukier Avia Świdnik.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...