Autor:Katarzyna Porębska/BKS Visła Proline Bydgoszcz, fot. BKS Visła Proline Bydgoszcz
  10.04.2022 godz. 11:34

Damian Wierzbicki: zrobiliśmy pierwszy krok


BKS Visła Proline Bydgoszcz prowadzi 1:0 w ćwierćfinałowej rywalizacji rozgrywek TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Bydgoszczanie po dość wyrównanym spotkaniu pokonali KPS Siedlce 3:1. - Zrobiliśmy pierwszy krok w tej batalii - powiedział Damian Wierzbicki, atakujący zespołu znad Brdy.

Podopieczni Marcina Ogonowskiego stracili tylko jednego seta podczas spotkania z siedlczanami w pierwszym meczu I fazy play off TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

- Byliśmy skoncentrowani. Chcieliśmy ten mecz dobrze zakończyć i to się nam udało. Jesteśmy szczęśliwi, ale to jest dopiero pierwszy krok w tej batalii. Przed nami jeszcze daleka droga - powiedział MVP sobotniego pojedynku.

I dodał - Cieszę się, że mogłem dołożyć cegiełkę do tego sukcesu, ale tak naprawdę wszyscy zasłużyli na statuetkę. Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa. Statuetki nie grają roli, grają ją zwycięstwa, zarówno te 3:0, jak i 3:2 są tak samo punktowane w play off.

W czasie tego starcia bydgoszczanie mogli liczyć na doping kibiców. - Dziękujemy kibicom, że przyszli nas wspierać na halę, bo bardzo tego potrzebujemy - zakończył Wierzbicki.

Drugi mecz ćwierćfinałowej rywalizacji zostanie rozegrany 13 kwietnia w Siedlcach.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy