Autor:KP/Polski Cukier Avia Świdnik, fot. Polski Cukier Avia Świdnik
  06.04.2022 godz. 11:30

Łukasz Walawender: czas najwyższy wygrać z Gwardią


W ostatnim meczu rundy zasadniczej TAURON 1. Ligi Mężczyzn sezonu 2021/2022 siatkarze Polskiego Cukru Avii Świdnik pokonali SPS Chrobrego Głogów 3:0 (25:21, 25:21, 26:24). Tym samym świdniczanie zakończyli rundę zasadniczą na szóstym miejscu. W fazie play off podopieczni Witlda Chwastyniaka zmierzą się z Chemeko-System Gwardią Wrocław.

– Cieszymy się, że udało nam się nie dać sobie wyrwać choćby jednego seta. Podobnie było niedawno w Tomaszowie Mazowieckim. Nie zdarzało się to często w tym sezonie, więc tym bardziej cieszy, że zrobiliśmy to w ostatnim meczu rundy przed własną publicznością. Liga w tym sezonie bardzo się wyrównała. Do końca było sporo emocji i walki o czołową ósemkę. Udało się nam osiągnąć ten cel i startujemy w play offach z szóstej pozycji. Zagramy z Gwardią Wrocław, z którą dwa razy przegraliśmy w tym sezonie. Czas najwyższy wygrać z nimi w kluczowym momencie sezonu – podsumował Łukasz Walawender, MVP meczu z Chrobrym.

Na spotkania fazy play off nie obowiązują karnety. Bilety będzie można zakupić jedynie online, na www.avia-swidnik.pl/sklep.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy