Autor:Katarzyna Porębska/AZS AGH Kraków, fot. AZS AGH Kraków
  27.03.2022 godz. 12:44

Adam Miniak: to był dobry mecz w naszym wykonaniu


AZS AGH Kraków pokonał w świetnym stylu BKS Visłę Proline Bydgoszcz 3:1 w spotkaniu 27. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - To był dobry mecz w naszym wykonaniu - powiedział Adam Miniak, środkowy Akademików.

Krakowscy siatkarze potrzebowali czterech setów, aby zdobyć komplet punktów do ligowej tabeli. Mimo, że nie byli faworytem sobotniej rywalizacji z bydgoską drużyną, rywalom znad Brdy pozwolili urwać tylko jedną partię.

- Za nami bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Cieszymy się, że udało się nam wygrać za trzy punkty z drużyną z Bydgoszczy - powiedział Adam Miniak.

W ligowej tabeli przed pierwszym gwizdkiem dzieliło 18 punktów. AZS AGH z dorobkiem 36 punktów plasowali się nam 10. miejscu, a BKS Visła Proline zgromadziła na swoim koncie 54 oczka i plasowała się na 3. pozycji.

- Mamy świadomość tego, że w zespole BKS Visła Proline jest wielu doświadczonych zawodników. Mimo to, w sobotę narzuciliśmy im praktycznie swój rytm gry. Praktycznie w każdym secie musieli gonić wynik - podkreślił środkowy Akademików.

Podopieczni Andrzeja Kubackiego po zakończeniu sobotniego starcia nie ukrywali swojej radości ze zwycięstwa.

- Taka wygrana bardzo cieszy. Mamy naprawdę powody do zadowolenia - zakończył Miniak.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy