Autor:Katarzyna Porębska/Olimpia Sulęcin, fot. Olimpia Sulęcin
  27.03.2022 godz. 11:32

Patryk Szymański: czujemy sportową złość


Olimpia Sulęcin w sobotnie popołudnie musiał uznać wyższość BBTS Bielsko-Biała w meczu 27. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Na pewno czujemy sportową złość. Przed nami jeszcze dwa mecze z Gwardią i SMS PZPS. Chcemy ugrać jeszcze jakieś punkty w tych dwóch pojedynkach, abyśmy mogli powiedzieć naszym kibicom, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby osiągnąć dobry wynik sportowy - powiedział Patryk Szymański, środkowy sulęcinian.

Po meczu Olimpia Sulęcin - BBTS Bielsko-Biała powiedzieli:
Damian Sławiak, drugi trener Olimpii Sulęcin: Przegraliśmy spotkanie z BBTS-em 1:3. To drużyna, która jest jednym z kandydatów do awansu do PlusLigi. To było nasze ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej przed własną publicznością. Myślę, że nie dostarczyliśmy naszym kibicom negatywnych emocji. Nasi zawodnicy przeciwstawili się rywalom. Przegraliśmy przede wszystkim siatkarsko. Trzy sety graliśmy prawie na styku. W końcówkach świetnie spisywał się Adrian Hunek. Posłał na naszą stronę trudne, punktowe zagrywki i nie mieliśmy nawet szansy, aby odpowiedzieć na te zagrania. Czwartą partię zaczęliśmy od wyniku 0:5 i trudno było nam już odrobić te straty. Uważam, że mimo porażki możemy z podniesioną głową przygotowywać się do kolejnych spotkań. Drodzy kibice, dziękujemy że byliście z nami w tym sezonie.

Patryk Szymański, środkowy Olimpii Sulęcin: Niestety przegaliśmy z bielszczanami 1:3. Na pewno bardzo żałujemy końcówki pierwszego i drugiego seta. Dopiero w trzeciej partii udało się nam przełamać rywali. Niestety w czwartej odsłonie już na samym początku zabrakło koncentracji. Przeciwnicy nam odskoczyli i ciężko było już odrobić te straty. Myślę, że gdybyśmy udźwignęli koncówki dwóch pierwszych setów, to wynik tego sobotniego meczu byłby zupełnie inny. Pewnie cieszylibyśmy się z jakiś punktów. Na pewno czujemy sportową złość. Przed nami jeszcze dwa mecze z Gwardią i SMS PZPS. Chcemy ugrać jeszcze jakieś punkty w tych dwóch pojedynkach, abyśmy mogli powiedzieć naszym kibicom, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, żeby osiągnąć dobry wynik sportowy. 

Mateusz Sawerwain, libero Olimpii Sulęcin: Chcemy bardzo podziękować kibicom, że mimo wyników zawsze są z nami. Zawsze czujemy ich doping. Za nami bardzo wyrównany mecz z BBTS-em Bielsko-Biała. Walczyliśmy jak równy z równym. Jednak widać, że bielszczanie to ekipa, która chce awansować do PlusLigi. My będziemy jeszcze walczyć w tych dwóch ostatnich spotkaniach.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...