Autor:Katarzyna Porębska/Radio Zachód, fot. Olimpia Sulęcin
  26.03.2022 godz. 10:13

Łukasz Chajec: przeciwstawimy się liderowi na naszym parkiecie


Olimpia Sulęcin podejmie BBTS Bielsko-Biała w meczu 27. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Przeciwstawimy się liderowi na naszym parkiecie - powiedział Łukasz Chajec, trener sulęcinian.

Siatkarze Olimpii w sobotnie popołudnie podejmą we własnej hali lidera tabeli, czyli BBTS Bielsko-Biała.

- Na pewno podejdziemy do tego meczu na luzie. Gramy z bardzo dobrym przeciwnikiem, z liderem. Będziemy chcieli po prostu wyjść i mocno im się postawić. Na pewno gra swobodna i na luzie, której nam ostatnio brakuje, będziemy się chcieli na tym skupić, może spowodować, że przeciwstawimy się liderowi na naszym parkiecie - powiedział Łukasz Chajec, trener Olimpii.

Zespół z Sulęcina walczy o utrzymanie bezpiecznej lokaty na koniec rundy zasadniczej TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Kilka dni temu sulęcinianie na wyjeździe zmierzyli się wiceliderem tabel. Dzisiaj przyszedł czas na lidera.

- Już ostatni mecz graliśmy z będzinianami, chociaż przegrany 0:3 i przeciwnik zdecydowanie lepszy, to mieliśmy swoje szanse w drugim secie. Wydaje mi się, że powinno nam się grać luźniej niż z innymi zespołami- zakończył Sternik Olimpii.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy