Autor:Katarzyna Porębska/BKS Visła Proline Bydgoszcz, fot. BKS Visła Proline Bydgoszcz
  07.03.2022 godz. 09:06

Wojciech Kaźmierczak: zawsze grać do końca


W piątek BKS Visła Proline Bydgoszcz zapisała na swoim koncie szesnatse zwycięstwo z rzędu. We własnej hali pokonała KPS Siedlce 3:1 w meczu 24. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Zawsze grać do końca - powiedział Wojciech Kaźmierczak, środkowy bydgoszczan.

za podopiecznymi Marcina Ogonowskiego dość wyrównane, ale najważniejsze zwycięskie spotkanie z KPS-em. Zespół gości tylko w drugim secie przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

- Udało się nam wygrać. Graliśmy naprawdę dobrze. Przytrafił się nam przestój w trakcie tego czwartego seta, stąd ten wynik - powiedział Wojciech Kaźmierczak, środkowy BKS Visły Proline.

I dodał - Z naszej perspektywy wygląda to tak, że na pewno będziemy zawsze grać do końca. Ten set pokazał, że warto wierzyć. Przy stanie 17:23 powiedzieliśmy sobie na boisku - takie mecze się też wygrywa.

W piątek siatkarze znad Brdy odnieśli szesnaste zwycięstwo z rzędu i utrzymują się na 3. pozycji w tabeli.

- Najważniejszy jest wynik końcowy. Trzy punkty zostają w Bydgoszczy i gramy, trenujemy dalej. Mamy ciężki marzec, bo czeka nas sześć meczów w marcu, ale będzie dobrze - zakończył Kaźmierczak.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy