Autor:Katarzyna Porębska/SPS Chrobry Głogów, fot. SPS Chrobry Głogów
  06.03.2022 godz. 09:23

Bartosz Janeczek: dalej walczymy

W niedzielne popołudnie SPS Chrorby Głogów podejmie we własnej hali KPS Siedlce w meczu 29. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn rozgrywanej awansem. - Walczymy dalej o jak najlepsze miejsce w tabeli - powiedział Bartosz Janeczek, atakujący głogowian.

Kilka dni temu głogowianie wygrali bardzo ważne spotkanie z Olimpią Sulęcin 3:1. Siatkarze beniaminka cały czas walczą, zbierają punkty, aby uniknąć strefy spadkowej.

- Jechaliśmy do Sulęcina spodziewając się trudnego meczu i taki też był. Dużo emocji, bardzo fajna koncentracja z naszej strony przez te trzy wygrane sety, bo niestety w tym trzecim secie przegranym przez nas zabrakło na początku koncentracji - powiedział Bartosz Janeczek.

I dodał - Cieszymy się z trzech punktów i walczymy dalej o jak najlepsze miejsce w tabeli.

Z postawy drużyny bardzo zadowolony był szkoleniowiec SPS Chrobrego. - Cieszymy się z wygranej za trzy punkty. Cieszy fakt, że to już kolejna, piąta z rzędu wygrana na wyjeździe – brawa dla chłopaków. Drużynie należą się gratulacje za czwartego seta, bo po trzecim, gdzie mieliśmy szansę wygrać 3:0, ciężko było się podnieść, ale udało się im to zrobić. Wyszli zmobilizowani i potrafili doprowadzić to do końca.

W niedzielę głogowianie tym razem we własnej hali zmierzą się z KPS-em Siedlce. - Musimy wyciągnąć wnioski, żeby te trzecie sety w naszym wykonaniu były lepsze, bo ta gra w trzecim secie zaczyna nam falować. Parę razy mieliśmy już 2:0 i chcielibyśmy te trzecie sety poprawić - zakończył Dominik Walenciej, trener SPS Chrobrego Głogów.