Autor:Katarzyna Porębska/MKS Będzin, fot. MKS Będzin
  01.03.2022 godz. 13:20

Łukasz Swodczyk: zaczynamy grać coraz lepszą siatkówkę


MKS Będzin utrzymuje się na pozycji wicelidera tabeli TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Kilka dni temu będzinianie we własnej hali pokonali Chemeko-System Gwardię Wrocław w zaległym meczu 18. kolejki. - Zaczynamy grać coraz lepszą siatkówkę - powiedział Łukasz Swodczyk, środkowy MKS-u. 

W ostatni piątek podopieczni Wojciecha Serafina bez straty seta pokonali we własnej hali wrocławską Gwardię. Dzięki kolejnemu zwycięstwu będzinianie utrzymują się na 2. lokacie w tabeli. 

- Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Myślę, że byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu. Wszyscy zagrali to, co mieli zagrać. Taktycznie sprawdziło się to, na co byliśmy przygotowani. Zaczynamy grać coraz lepszą siatkówkę, coraz lepiej czujemy się ze sobą na boisku. Myślę, że to zaprocentuje w play-off. To były bardzo ważne trzy punkty - powiedział Łukasz Swodczyk, środkowy zespołu MKS-u. 

Trzeba podkreślić, że będzinianie z meczu na mecz prezentują coraz lepszy poziom sportowy. 

- Mecz wygrany. Spodziewaliśmy się ciężkiego boju. Dwa sety były twarde, wyrównane. Na początku wrocławianie nam odskoczyli, później utrzymaliśmy koncentrację i cierpliwość. Trzeci set zaczął się dla nas bardzo dobrze - zakończył Bartłomiej Soroka, drugi trener MKS-u Będzin.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy