Autor:Katarzyna Porębska/Olimpia Sulęcin, fot. Olimpia Sulęcin
  23.02.2022 godz. 09:13

Maciej Krysiak: musimy dalej walczyć


Olimpia Sulęcin w ostatniej serii spotkań musiała uznać wyższość Mickiewicza Kluczbork. - Nasza seria porażek trwa, ale musimy walczyć dalej. Jeszcze sporo meczów zostało nam do rozegrania - powiedział Maciej Krysiak, przyjmujący sulęcinian.

Sulęcinianie nie zaliczą ostatnich tygodni do udanych. Nie trenowali w pełnym składzie, a teraz  niestety pomimo dobrej gry, waleczności przegrywają spotkania. W ostatniej 23. kolejce TAURON 1. Ligi Mężczyzn we własnej hali musieli przełknąć gorycz porażki po starciu z kluczborczanami.

- Przegraliśmy z Mickiewiczem na własnym terenie. To nasz kolejny mecz bez punktów. Nasza seria porażek trwa, ale musimy walczyć dalej. Jeszcze sporo meczów zostało nam do rozegrania. Leczymy się i wracamy do pełni sił. Mam nadzieję, że za tym wróci też jakość treningów, co przełoży się na lepszą grę i przyjdą zwycięstwa - powiedział Maciej Krysiak, przyjmujący Olimpii.

Zespół z Sulęcina cały czas może liczyć na doping swoich oddanych kibiców. Zawodnicy są bardzo wdzięczni swoim fanom za wsparcie, które im okazują na każdym kroku i podczas każdego meczu.

- Bardzo dziękujemy naszym kibicom, że byli z nami w czasie tego meczu. Dziękujemy za doping, wsparcie i wiarę w nasz zespół. Doceniamy to, że czekacie na nasze zwycięstwo i nas nie opuszczacie. Mam nadzieję, że niedługo będziemy cieszyć się z wygranej - zakończył Krysiak.

Najbliższy mecz Olimpia Sulęcin rozegra na wyjeździe w sobotę z KPS-em Siedlce. To będzie zaległe spotkanie 18. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...