Autor:Katarzyna Porębska, fot. Mickiewicz Kluczbork
  12.02.2022 godz. 17:53

Sobota z TAURON 1. Ligą: Mickiewicz Kluczbork - Chemeko-System Gwardia Wrocław 1:3


Mickiewicz Kluczbork przegrał z Chemeko-System Gwardia Wrocław 1:3 (25:23, 20:25, 22:25, 35:37) w meczu 22. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. MVP został wybrany Mateusz Frąc. W rundzie zasadniczej Gwardziści po raz drugi pokonali kluczborczan. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się również wygraną wrocławian, ale wtedy zwyciężyli 3:0.

W przedostatnim sobotnim spotkaniu po przeciwnych stronach siatki stanęli kluczborczanie i wrocławianie. Mickiewicz walczy o utrzymanie w lidze, a Gwardziści o możliwie najlepszą dyspozycję przed fazą play off.

Wszystkie cztery partie spotkania były dość zacięte i wyrównane. Gospodarze, tylko w pierwszym secie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W pozostałych podopieczni Mariusza Łysiaka musieli uznać wyższość siatkarzy ze stolicy Dolnego Śląska. Wrocławianie pozostałe trzy sety rozstrzygnęli na swoją stronę. Wiele emocji kibicom dostarczyła końcówka czwartej partii, która była długa, emocjonująca. Ostatecznie tiumfowali podopieczni Rainera Vassiljeva 37:35.

Relacja pkt za pkt: https://www.tauron1liga.pl/games/id/1101876.html#pktvspkt

Statystyki: https://www.tauron1liga.pl/games/id/1101876.html#stats

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy