Autor:KP/BKS Visła Proline Bydgoszcz, fot. BKS Visła Proline Bydgoszcz
  31.01.2022 godz. 21:14

Raport medyczny BKS Visły Proline. Kontuzjowany Igor Yudin i Mariusz Marcyniak


W poniedziałkowy wieczór klub BKS Visła Proline Bydgoszcz przedstawił raport medyczny. Poinformowano, że dwóch zawodników zmaga się z kontuzjami - to Igor Yudin oraz Mariusz Marcyniak. 

Komunikakt klubu BKS Visła Proline Bydgoszcz
"Od początku sezonu nasza drużyna walczy o ważne punkty TAURON 1. Lidze, ale równocześnie zmaga się nieustannie z problemami zdrowotnymi.

Obecnie zespół będzie musiał radzić sobie z absencją Igora Yudina i Mariusza Marcyniaka.

Nasz przyjmujący Igor Yudin już od początku sezonu ma problem z odnawiającą się kontuzją kolana. Tuż przed wyjazdem na sobotni mecz w Kluczborku dolegliwości bólowe Igora były już tak duże, że został skierowany na dodatkową specjalistyczną diagnostykę. W oparciu o jej wyniki będą podjęte dalsze decyzje, o których poinformujemy.

Kolejnym zawodnikiem, który jest ponownie wykluczony z treningów i gry podczas ligowych meczów jest Mariusz Marcyniak. W grudniu nasz środkowy wrócił do składu po wielu miesiącach rehabilitacji zerwanego ścięgna Achillesa. Kiedy wydawało się, że już będzie mógł wrócić do rywalizacji o ligowe punkty, uległ w zeszłym tygodniu kolejnej kontuzji, tym razem mniej groźnej. Rehabilitacja urazu łydki powinna potrwać ok. 3-4 tygodni".

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy