Autor:Katarzyna Porębska/Radio Zachód, fot. Olimpia Sulęcin
  29.01.2022 godz. 12:00

Olimpia wraca do gry


Olimpia Sulęcin po dwóch tygodniach przerwy w grze wraca do rywalizacji na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn. W sobotę we własnej hali podejmie Lechię Tomaszów Mazowiecki w ramach 20. kolejki. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00.

W związku z kontuzajmi obu rozgrywających klub z Sulęcina był zmuszony przełożyć ostatnie dwa ligowe spotkania. Po dłuższej przerwie sulęcinianie ponownie wybiegną na parkiet.

- Na szczęście od połowy tygodnia już trenujemy prawie w pełnym składzie. Cieszymy się, że kontuzja, która przytrafiła się Arturowi, nie wykluczyła go na dłużej z gry - powiedział Łukasz Chajec.

I dodał - Ten tydzień przepracowaliśmy zgodnie z planem i możemy przystąpić do najbliższego pojedynku prawie w stuprocentowym składzie.

W sobotnie popołudnie siatkarze Olimpii podejmą przed własną publicznością Lechię. Tomaszowianie to aktualnie piąta drużyna w klasyfikacji.

- Przyjedzie do nas bardzo mocny zespół, który ma w swoim składzie doświadczonych zawodników na pozycji rozgrywającego, atakującego, a także przyjmującego. Będzie to solidny przeciwnik, ale jeśli Olimpia Sulęcin jest zdrowa, ma pełen skład i dobrze trenuje, a w tym tygodniu naprawdę dobrze wyglądaliśmy na treningach, to może powalczyć o punkty - zakończył Chajec.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy