Autor:Katarzyna Porębska/BBTS Bielsko-Biała, fot. Chemeko-System Gwardia Wrocław
  25.01.2022 godz. 14:19

Adrian Hunek: ciężko pracowaliśmy na każdy punkt


BBTS Bielsko-Biała pokonał na wyjeździe Chemeko-System Gwardię Wrocław 3:2 w meczu 19. kolejki TAURON 1. Ligi. Bielszczanie w dalszym ciągu utrzymują się na pozycji lidera tabeli. - Ciężko pracowaliśmy na każdy punkt. Udało się nam wygrać trzy sety i wywieźliśmy z naprawdę trudnego terenu dwa punkty, które są dla nas bardzo ważne. Wiemy, że Gwardia również ma wysokie ambicje. Z resztą podobne do naszych. Mecze z Gwardzistami zawsze będę trudne - powiedział Adrian Hunek, MVP sobotniego ligowego starcia.

Po meczu Chemeko-System Gwardia Wrocław - BBTS Bielsko-Biała powiedzieli:
Harry Brokking, trener BBTS Bielsko-Biała: To był bardzo trudny mecz. Jestem niezwykle szczęśliwy, że zwyciężyliśmy 3:2. W mojej ocenie rozegraliśmy naprawdę dobre spotkanie. Warto zaznaczyć, że w czwartym secie rywale świetnie zagrywali. Niewiele mogliśmy zrobić. Piąta partia była już pod naszą kontrolą. Chcę podkreślić, że jestem zadowolony z przebiegu meczu i naszego zwycięstwa.

Adrian Hunek, środkowy BBTS Bielsko-Biała: To był bardzo trudny mecz. Graliśmy na wyjeździe. Doskonale zdawaliśmy sobie sprawę z poziomu trudności tego pojedynku. Walka była o każdy punkt. Należy docenić to, że wrocławianie bardzo dobrze zagrywali. Dzięki temu odrzucili nas od siatki. W tych wygranych setach pokazaliśmy też naszą siłę - siłę drużyny. Ciężko pracowaliśmy na każdy punkt. Udało się nam wygrać trzy sety i wywieźliśmy z naprawdę trudnego terenu dwa punkty, które są dla nas bardzo ważne. Wiemy, że Gwardia również ma wysokie ambicje. Z resztą podobne do naszych. Mecze z Gwardzistami zawsze będę trudne.

Kacper Ledwoń, libero BBTS Bielsko-Biała: Najważniejsze, że wyjechaliśmy z Wrocławia ze zwycięstwem. W mojejocenie mecz mógł się podobać kibicom. Rozegraliśmy pięć setów, a każda partia była inna. Było sporo wymian i ciekawych akcji. Przyszło nam zagrać na ciężkim terenie, a do tego przeciwnko naprawdę dobrej drużynie z Wrocławia. Cieszę się, że podołaliśmy i wygraliśmy. Dopisaliśmy do swojego konta dwa punkty, które są dla nas bardzo ważne. W tabeli różnice punktowe są niewielkie, więc tym bardziej bezcenne są te dwa oczka.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...