Autor:Katarzyna Porębska/SPS Chrobry Głogów, fot. SPS Chrobry Głogów
  08.01.2022 godz. 08:24

Krzysztof Antosik: to był dobry mecz w naszym wykonaniu


SPS Chrobry Głogów poniósł porażkę na inaugurację rundy rewanżowej TAURON 1. Ligi Mężczyzn. We własnej hali przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki 0:3. - To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda, że za takie spotkania nikt nie dopisuje punktów do tabeli - powiedział Krzysztof Antosik, rozgrywający głogowian. Dzisiaj drużyna z Dolnego Śląska podejmie AZS AGH Kraków w ramach 17. kolejki.

Podopieczni Dominika Walencieja w środę rozegrali naprawdę dobre ligowe spotkanie przeciwko tomaszowianom. Jednak pomimo walki musieli uznać wyższość ekipy gości, którzy zwyciężyli w trzech partiach.

- To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda, że za takie spotkania nikt nie dopisuje punktów do tabeli. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie zasłużyliśmy na porażkę 0:3. Chociaż punkt nam się należał, bo walczyliśmy - powiedział Krzysztof Antosik, kapitan SPS Chrobrego.

I dodał - Wynik nie odzwierciedla tej walki, którą stoczyliśmy z chłopakami z Tomaszowa Mazowieckiego, ale punktów nie mamy. Odrobina smutku jest, ale na pewno nie taka jak po niektórych spotkaniach z pierwszej rundy. To 0:3 zdecydowanie różni się od tych porażek, które przydarzały nam się w pierwszej części sezonu.

Drużyna beniaminka ma czego żałować, bowiem wszystkie trzy partie rozgrywane były na przysłowiowym styku.

- Może zabrakło nam trochę szczęścia, trochę lepszej gry w ataku w końcówkach. Wtedy wynik mógłby być zupełnie inny. Najbardziej szkoda pierwszego i trzeciego seta, w których od początku wypracowaliśmy sobie kilkupunktową przewagę, ale niestety nie potrafiliśmy jej dowieźć do końca. Lechia odrabiała straty, wygrywała w końcówkach i zainkasowała trzy punkty - zakończył Dominik Walenciej, trener zespołu z Głogowa.

W sobotę 8 stycznia głogowianie we własnej hali zmierzą się z Akademikami z Krakowa w ramach 17. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy