Autor:Katarzyna Porębska/Chemeko-System Gwardia Wrocław, fot. AZS AGH Kraków
  15.12.2021 godz. 10:01

Krzysztof Kołtowski: zagraliśmy super mecz


Chemeko-System Gwardia Wrocław pokonała na wyjeździe AZS AGH Kraków w meczu 13. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Zagraliśmy super mecz - powiedział Krzysztof Kołtowski, libero wrocławskiej drużyny. W czwartek Gwardziści zmierzą się z ZAKSĄ Strzelce Opolskie. 

W ostatnią sobotę siatkarze z Dolnego Śląska pokonali na wyjeździe krakowskich Akademików 3:0. Spotkanie było rozgrywane w ramach 13. serii spotkań. 

- Wyszliśmy naładowani w dwustu procentach. Naszym celem było odczarować Kraków, ponieważ przegrywaliśmy tam wszystkie swoje dotychczasowe wyjazdowe spotkania. Zagraliśmy super mecz. Przycisnęliśmy rywali zagrywką w niskiej hali, więc brawo dla nas - powiedział Krzysztof Kołtowski

W czwartek Gwradziści we własnej hali z kolei zmierzą się z ZAKSĄ Strzelce Opolskie w ramach ostatniego spotkania w pierwszej części rundy zasadniczej. Następnie w środę 22 grudnia też przed swoją publicznością zagrają z LUK Lublinem w ramach 1/16 TAURON Pucharu Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2022.

- Będziemy chcieli sprawdzić się w spotkaniu z zespołem z PlusLigi i wygrać. Wszystko będzie w naszych rękach. Powalczymy o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski - zakończył libero.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...