Autor:Katarzyna Porębska/Olimpia Sulęcin, fot. Olimpia Sulęcin
  12.12.2021 godz. 11:23

Michał Wójcik: zrealizowaliśmy cel na sobotni mecz


Olimpia Sulęcin pokonała SMS PZPS Spała 3:1 w spotkaniu 13. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. W sobotę sulęcinianie zapisali na swoim koncie siódme zwycięstwo. - Cel na sobotni mecz został osiągnięty. Zdobyliśmy trzy punkty. Może nie wygraliśmy w takim stylu, jakim byśmy sobie życzyli, ale najważniejsze są punkty - powiedział Michał Wójcik, przyjmujący sulęcinian.

Po meczu Olimpia Sulęcin - SMS PZPS Spała powiedzieli:
Łukasz Chajec, trener Olimpii Sulęcin: Bardzo się cieszymy, że zdobyliśmy trzy punkty w spotkaniu z SMS PZPS Spała. To był trudny mecz. Byliśmy na to przygotowani. Styl naszej gry nie był najlepszy, ale najważniejsze są punkty i zwycięstwo. Za tydzień czeka nas mecz w Bydgoszczy. Pojedziemy tam zawalczyć o punkty i mam nadzieję, że pozytywnie zakończymy pierwszą rundę.

Artur Błażej, rozgrywający Olimpii Sulęcin: Spotkanie poszło po naszej myśli. Uciekł nam tylko jeden set. Myślę, że powodem tego była za duża ilość zepsutych zagrywek. Na szczęście kolejne partie już dobrze się dla nas ułożyły. Bardzo dobrze zagrywaliśmy oraz świetnie funkcjonował środek po naszej stronie. Jeśli chodzi o grę środkiem to zanotowaliśmy prawie stuprocentową skuteczność. Dzięki dobrej grze na tej pozycji, dużo lepiej rozgrywać pozostałe akcje na skrzydła. Dziękujemy bardzo kibicom za doping i wsparcie. Gramy dalej - do boju Dzikie Koty!

Michał Wójcik, przyjmujący Olimpii Sulęcin: Cel na sobotni mecz został osiągnięty. Zdobyliśmy trzy punkty. Może nie wygraliśmy w takim stylu, jakim byśmy sobie życzyli, ale najważniejsze są punkty. Chcemy liczyć się w walce o play offy. W sobotę wyrównaliśmy rekord klubu, bo mamy już siedem zwycięstw w sezonie. Udało się nam osiągnąć taki wynik jeszcze przed końcem pierwszej rundy. To napawa nas optymizmem. Za tydzień jedziemy do Bydgoszczy. Spróbujemy pobić ten rekord jeszcze w pierwszej rundzie.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy