Autor:Katarzyna Porębska/Radio Zachód, fot. Olimpia Sulęcin
  11.12.2021 godz. 11:26

Łukasz Chajec: chcemy zdobyć u siebie trzy punkt


Olimpia Sulęcin w ramach 13. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn podejmie u siebie SMS PZPS Spałę. - W tej lidze nie można lekceważyć żadnego przeciwnika. Na pewno my będziemy faworytem tego pojedynku. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wyjść na to spotkanie skoncentrowanym i do końca utrzymać odpowiednie skupienie. Chcemy zdobyć u siebie trzy punkty - powiedział Łukasz Chajec, trener sulęcinian.

W sobotnie popołudnie siatkarze Olimpii we własnej hali podejmie najmłodszą drużynę w lidze, czyli SMS PZPS Spała. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 13. serii.

- Tego zespołu absolutnie nie można lekceważyć. Choć uważam, iż jest drużyna, z którą powinniśmy wygrać. Niemniej, to młoda ekipa. Mają przywilej młodości. Grają na dużym ryzyku. Jak pozwoli im się grać, to na pewno to wykorzystają. Kiedy się rozegrają, to trudno ich zatrzymać. Dlatego tak ważna będzie koncentracja od początku spotkania. Musimy rywalom narzucić swój rytm gry i pilnować tego do samego końca - powiedział szkoleniowiec Olimpii.

I dodał - W tej lidze nie można lekceważyć żadnego przeciwnika. Na pewno my będziemy faworytem tego pojedynku. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby być wyjść na to spotkanie skoncentrowanym i do końca utrzymać odpowiednie skupienie. Chcemy zdobyć u siebie trzy punkty.

Sulęcinianie do tej pory rozegrali trzynaście spotkań. Wygrali sześć pojedynków. Gospodarze z dorobkiem 18 punktów zajmują 10. miejsce w tabeli.

- Myślę, że chłopaków nie trzeba absolutnie motywować. Zespół jest świadomy tego, o co gramy i jakie mamy cele. Zawodnicy indywidualnie również wiedzą, gdzie dokładnie zmierzają - zakończył Chajec.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy