Autor:Katarzyna Porębska/KPS Siedlce, fot. KPS Siedlce
  25.11.2021 godz. 09:26

Adam Lorenc: życzylibyśmy sobie do końca sezonu wygrywać tie-breaki


KPS Siedlce w świetnym stylu pokonał Chemeko-System Gwardię Wrocław 3:2 w meczu 10. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Do tej pory wszystkie tie-breaki, które graliśmy w tym sezonie, rozstrzygaliśmy na naszą korzyść. Oby tak do końca sezonu - powiedział Adam Lorenc, atakujący siedleckiej drużyny. Aktualnie siedlczanie przygotowują się do sobotniego spotkania z Exact Systems Norwid Częstochowa.

Podopieczni Mateusza Grabdy mają powody do zadowolenia. W ostatniej serii spotkań pokonali jednego z faworytów do zwycięstwa w sezonie 2021/22, czyli zespół Chemeko-System Gwardię Wrocław. Spotkanie było zacięte, ale w piątej partii siedlczanie nie pozostawili złudzeń, że zwycięstwo należało się właśnie im.

- Do tej pory wszystkie tie-breaki, które graliśmy w tym sezonie, rozstrzygaliśmy na naszą korzyść. Oby tak do końca sezonu - powiedział Adam Lorenc.

Co było kluczm do zwycięstwa w tym ligowym spotkaniu z Gwardzistami? - Zaczęliśmy lepiej grać zagrywką. Wcześniej to rywale dyktowali warunki gry w tym elemencie. To zaważyło na naszym zwycięstwie - powiedział atakujący.

Gospodarze po raz kolejny mogli liczyć na głośny doping swoich kibiców.

- Obudziliśmy kibiców w czwartym secie. Ich doping poniósł nas do zwycięstwa. Nie było już kolorowo, ale publiczność w czwartej i piątej partii dała czadu. Dzięki nim udało nam się wygrać - zakończył Lorenc.

Aktualnie KPS Siedlce przygotowuje się do sobotniego meczu 11. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn, w którym we własnej hali podejmie Exact Systems Norwid Częstochowa.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy