Autor:Katarzyna Porębska/BKS Visła Proline Bydgoszcz, fot. BKS Visła Proline Bydgoszcz
  09.11.2021 godz. 10:13

Kamil Gutkowski: zabrakło nam trochę koncentracji


W sobotnie popołudnie BKS Visła Proline Bydgoszcz po bardzo zaciętym pięciosetowym spotkaniu pokonała Polski Cukier Avię Świdnik w ramach 8. kolejki TAURON 1. Ligi. - Moje odczucie po meczu jest takie, że to my przegraliśmy te dwa punkty przez swoją niefortunną grę. Zabrakło nam trochę koncentracji - powiedział Kamil Gutkowski, przyjmujący bydgoszczan i MVP tego pojedynku.

Bydgoszczanie ostatniego swojego ligowego starcia nie zaliczą do najłatwniejszych. Przyszło im się zmierzyć z świdniczanami, którzy bardzo wysoko zawiesili im poprzeczkę. Szala zwycięstwa przechylała się to na jedną, to na drugą stronę. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się podopieczni Marcina Ogonowskiego, którzy w tie-breaku nie dali rywalom praktycznie żadnych szans na równą grę.

- Moje odczucie po meczu jest takie, że to my przegraliśmy te dwa punkty przez swoją niefortunną grę. Zabrakło nam trochę koncentracji. W tie-breaku udało się nam wrócić do swojego gry i wyglądało to już bardzo dobrze - powiedział Kamil Gutkowski, przyjmujący zespołu gospodarzy.

I dodał - Gratulacje dla świdniczan, bo zagrali naprawdę bardzo dobry mecz.

Co trenerem powiedział siatkarzom BKS Visły Proline przed decydującą partią?

- Przed piątym setem trener powiedział nam, abyśmy się uspokoili. Ponadto, podkreślił żebyśmy byli pewni swoich umiejętności. Mieliśmy pokazać, że jesteśmy lepszą drużyną. Mam nadzieję, że to udowodniliśmy. Szkoda, że dopiero w tie-breaku - zakończył MVP sobotniego meczu.

Kolejnym przeciwnikiem bydgoskiej drużyny będzie KPS Siedlce. Pojedynek 9. kolejki TAURON 1. Ligi rozegrają na wyjeździe 13 listopada. Początek meczu o godiznie 17.00.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy