Autor:Katarzyna Porębska/BKS Visła Proline Bydgoszcz, fot. BKS Visła Proline Bydgoszcz
  04.10.2021 godz. 10:30

Michał Masny: za nami bardzo dobre spotkanie


BKS Visła Proline Bydgoszcz pokonała BBTS Bielsko-Biała 3:2 w swoim pierwszym oficjalnym starciu o ligowe punkty TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Za nami bardzo dobre spotkanie. Myślę, że kibicom mógł podobać się ten mecz - powiedział Michał Masny, rozgrywający bydgoskiej drużyny.

W czwartkowy wieczór BKS Visła Proline oraz BBTS rozegrały zacięte pięciosetowe spotkanie. O zwycięstwie gospodarzy zadecydował dwie ostatnie akcje w tie-breaku, w których błąd w ataku popełnił Paweł Gryc, atakujący bielskiego zespołu.

- Wygraliśmy swój pierwszy mecz. O wyniku tak naprawdę zadecydowały dwie piłki. W mojej ocenie to spotkanie było naprawdę bardzo dobre, a momentami nawet było rozgrywane na poziomie PlusLigi. Myślę, że w telewizji również to bardzo dobrze wyglądało, ponieważ rozgrywaliśmy długie akcje - powiedział Michał Masny.

Siatkarze znad Brdy mimo później godziny rozgrywania meczu, mogli liczyć na doping swoich wiernych kibiców.

- Chcę bardzo podziękować wszystkim kibicom, którzy przyszli nas dopingować do hali, a także oglądali nas przed telewizorami i trzymali za nas kciuki. Mam nadzieję, że na kolejnym spotkaniu kibiców będzie jeszcze więcej - zakończył rozgrywający.

Podopieczni Marcina Ogonowskiego kolejne spotkanie rozegrają na wyjeździe. 9 października zmierzą się z SMS PZPS Spała, początek o godzinie 17.00.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...