Autor:Katarzyna Porębska, fot. KKS Mickiewicz Kluczbork
  13.07.2021 godz. 11:29

KKS Mickiewicz Kluczbork skompletował skład na sezon 2021/22


Skład drużyny KKS Mickiewicz Kluczbork został skompletowany na sezon 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Zespół w dalszym ciągu prowadzić będzie Mariusz Łysiak, który będzie miał do dyspozycji czternastu zawodników.

Dla drużyny z Kluczborka sezon 2021/22 będzie czwartym z rzędu, kiedy występować będzie w rozgrywkach na zapleczu PlusLigi. Do tej pory zajmował odpowiednio 14. miejsce (sezon 2018/19), 7. miejsce (sezon 2019/20) oraz 8. miejsce (sezon 2020/21).

W nowym sezonie 2021/22 kluczborczanie będą występować pod zmienioną nazwą - KKS Mickiewicz Kluczbork. Włodarzom klubu udało się już skompletować cały skład drużyny na najbliższe rozgrywki TAURON 1. Ligi Mężczyzn, w których to rywalizować będzie 16 drużyn. Zespół KKS Mickiewicz liczyć będzie czternastu zawodników.

W drużynie zaszły dość spore zmiany. Z poprzedniego sezonu pozostał jedynie: Dawid Bułkowski, Konrad Mucha, Michał Szmajduch, Marcin Jaskuła oraz Michał Łysiak.

Po krótkiej przerwie do zespołu z Kluczborka powrócił Kacper Popik oraz Artur Pasiński. Za atak będzie odpowiadała zupełnie nowa para zawodników - Filip Grygiel oraz Jan Siemiątkowski. Na przyjeciu do Bułkowskiego oraz Szmajducha dołączy wspomniany Pasiński, który przez ostatni rok występował w Cerrad Enea Czarnych Radom oraz młody zawodnik Jakub Czerwiński, który też miał szansę zbierać doświadczenie w PlusLidze, ale w ekipie Indykpol AZS Olsztyn.

Na rozegraniu kibice będą oglądać duet Popik - Prokopczuk, a na środku obok doświadczonego Konrada Muchy występować będzie jeszcze Jakub Michalski, Bartosz Schmidt i Łukasz Zimoń. Z kolei nie zmieniają się zawodnicy na pozycji libero. Przez kolejny sezon parę libero stanowić będzie Marcin Jaskuła oraz Michał Łysiak.

Skład KKS Mickiewicz Kluczbork na sezon 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn
rozgrywający: Kacper Popik, Rafał Prokopczuk
atakujący: Filip Grygiel, Jan Siemiątkowski
środkowi: Jakub Michalski, Konrad Mucha, Bartosz Schmidt, Łukasz Zimoń
przyjmujący: Dawid Bułkowski, Jakub Czerwiński, Artur Pasiński, Michał Szmajduch
libero: Marcin Jaskuła, Michał Łysiak.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...