Autor:KP/Exact Systems Norwid Częstochowa, fot. Exact Systems Norwid Częstochowa
  10.06.2021 godz. 09:18

Z PlusLigi do TAURON 1. Ligi. Kamil Długosz wzmacnia Norwid


Doświadczony przyjmujący Kamil Długosz zdecydował, iż dalszą karierę sportową kontynuował będzie w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa. 29-letni siatkarz ma za sobą występy w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce – PlusLidze w barwach Stali Nysa. Będzie trzecim zawodnikiem grającym na pozycji przyjmującego w zespole prowadzonym przez trenera Piotra Gruszkę oprócz wcześniej zakontraktowanych - Artura Sługockiego oraz Krzysztofa Gibka. Kontrakt obowiązywał będzie przez kolejny rok.

- Cieszę się, że mogę reprezentować barwy częstochowskiego Norwida w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że dostarczymy kibicom wielu pozytywnych emocji i uda nam się walczyć o najwyższe cele” – powiedział nowy przyjmujący w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa.

Kamil Długosz ostatnie dwa sezony spędził w zespole Stali Nysa. W kampanii 2020/21 rozegrał 37 setów, w których zdobył 60 punktów (52 w ataku, 5 w polu serwisowym oraz 3 po skutecznym bloku). W przeszłości reprezentował m.in. Asseco Resovię Reszów oraz Aluronu Virtu Wartę Zawiercie.

Obecnie w drużynie Exact Systems Norwid Częstochowa na sezon 2020/21 ważne kontrakty posiadają:
rozgrywający – Tomasz Kowalski, Damian Biliński,
atakujący – Tomasz Kryński,
środkowi – Łukasz Usowicz, Kamil Franczak, Jarosław Mucha
przyjmujący – Krzysztof Gibek, Artur Sługocki, Kamil Długosz,
libero – Mateusz Podborączyński

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy