Autor:KP/BBTS Bielsko-Biała, fot. BBTS Bielsko-Biała
  31.05.2021 godz. 14:23

Michał Makowski odchodzi z Bielska-Białej


Michał Makowski po dwóch sezonach reprezentowania barw BBTS Bielsko-Biała na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn opuszcza szeregi bielskiego klubu, z którym to wywalczył dwa srebrne medale pierwszoligowych rozgrywek oraz dwa puchary TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

Kolejnym siatkarzem, który rozstaje się z Bielskiem-Białą jest przyjmujący Michał Makowski. Popularny "Maku" przybył do BBTS przed sezonem 2019/2020, podczas dwóch lat gry w bielskim zespole zdobył w rozgrywkach ligowych 453 punkty (32 zagrywką, 386 atakiem, 35 blokiem) w 51 meczach.

- Michał przez dwa sezony spędzone u nas dał się poznać jako pozytywna postać zarówno na boisku, jak i poza nim. Był ważną częścią zespołu, co wielokrotnie udowadniał podczas meczów. Chciałbym podziękować Michałowi za wszystkie mecze, zdobyte punkty i zdrowie pozostawione na boisku podczas reprezentowania barw BBTS. Życzę mu wszelkiej pomyślności w dalszych etapach jego zawodniczej kariery – mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS S.A.

Sam zawodnik tak ocenia dwuletni okres gry w Bielsku-Białej. - Były to dwa lata nerwów i radości, wzlotów i upadków, ale przyszedl czas na zmianę otoczenia, trzeba zrobić krok na przód i probować spelniać swoje marzenia. Dziękuję za te dwa sezony przede wszystkim chłopakom w szatni, że ze mną wytrzymali. Wszystkich pozdrawiam i mówię do zobaczenia.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy