Autor:KP/Exact Systems Norwid Częstochowa, fot. Exact Systems Norwid Częstochowa
  19.05.2021 godz. 17:06

Krzysztof Gibek nowym nabytkiem częstochowskiego Norwida


Krzysztof Gibek występujący na pozycji przyjmującego wzmocni szeregi drużyny Exact Systems Norwid Częstochowa w sezonie 2021/22. Siatkarz podpisał z częstochowskim klubem roczną umowę.

- Kiedy pojawiła się oferta z Częstochowy długo się nie zastanawiałem. Tak naprawdę od kilku sezonów wysyłaliśmy w swoją stronę sygnały zainteresowania współpracą. Bardzo się cieszę, że w końcu doszło do podpisania rocznej umowy. Została stworzona bardzo ciekawa drużyna, myślę, że ze sporym już doświadczeniem ligowym, która będzie chciała włączyć się do walki o najwyższe cele – powiedział Krzysztof Gibek.

I dodał - Norwid jest klubem bardzo utytułowanym w rozgrywkach młodzieżowych, natomiast my będziemy dążyć do tego, aby zdobyć medal w rozgrywkach seniorskich i włączyć się do walki o Puchar Polski. Mam nadzieję, że emocje te przyjdzie nam przeżywać w hali już wspólnie z kibicami, których serdecznie pozdrawiam. Nigdy nie ukrywałem również, że Częstochowa jest miastem bliskim mojemu sercu, z którym wiąże przyszłość.

Krzysztof Gibek w poprzednim sezonie w rozgrywkach TAURON 1. Ligi rozegrał 128 setów, w których zdobył 269 punktów (190 w ataku, 58 z zagrywki oraz 21 skutecznym blokiem). Dwukrotnie otrzymał również statuetkę dla najlepszego zawodnika meczu.

Krzysztof Gibek w dotychczasowej karierze reprezentował AZS Politechnikę Opolską, KPS Siedlce oraz ostatnio eWinner Gwardię Wrocław.

Klub z Częstochowy zapowiedział niebawem kolejne transferowe doniesienia.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy