Autor:KP/Exact Systems Norwid Częstochowa, fot. Exact Systems Norwid Częstochowa
  13.05.2021 godz. 13:33

Artur Sługocki wraca do Norwida


Występujący na pozycji przyjmującego, Artur Sługocki po dwuletniej przygodzie z Polskim Cukrem Avią Świdnik postanowił kontynuować swoją sportową karierę w klubie Exact Systems Norwid Częstochowa.

- Ofertę z klubu z Częstochowy dostałem dosyć wcześnie i od razu spodobała mi się wizja drużyny na przyszły sezon przedstawiona przez trenera. Klub po bardzo dobrym sezonie, również w tym roku stawia sobie wysokie cele, co dla każdego sportowca jest ważne, aby mógł się dalej rozwijać i podejmować nowe wyzwania. Poza tym widać świetną atmosferę wewnątrz zespołu, co przekłada się na wynik sportowy. Po dwóch latach witam ponownie częstochowskich kibiców i mam nadzieję, że spotkamy się w tym sezonie już w hali, gdzie będziemy mogli liczyć na doping. Będzie to na pewno ciężki, ale ciekawy sezon i każdy z zawodników postara się pokazać jak najlepszą siatkówkę, dzięki czemu uda nam się zbudować zgrany team – powiedział tuż po podpisaniu kontraktu Sługocki.

Przypomnijmy, iż siatkarz ten w sezonie 2018/19 reprezentował już błękitno-granatowe barwy. W poprzednim sezonie w rozgrywkach TAURON 1. Ligi rozegrał 75 setów, w których zdobył 147 punktów (115 w ataku, 15 z zagrywki oraz 17 skutecznym blokiem). Raz wybrany został zawodnikiem meczu.

Artur oprócz występów w częstochowskim klubie ma na swoim koncie grę w Wifamie Łódź, SMS-ie Spała oraz Polskim Cukrze Avii Świdnik.

W najbliższym czasie klub z Częstochowy będzie informować o kolejnych wzmocnieniach na sezon 2021/22.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy