Autor:KP/Polski Cukier Avia Świdnik, fot. Polski Cukier Avia Świdnik
  10.05.2021 godz. 11:35

Rafał Obermeler zostaje w Avii Świdnik


Kolejnym zawodnikiem, który będzie reprezentował barwy Polskiego Cukru Avii Świdnik w sezonie 2021/2022 TAURON 1. Ligi Mężczyzn jest Rafał Obermeler.

Mierzący 199 cm wzrostu 29-latek gra w klubie ze Świdnika od 2018 roku. To z nim w składzie Avia wywalczyła upragniony awans do TAURON 1. Ligi Mężczyzn.

– Będzie to już mój czwarty sezon w barwach Avii. Czynników na pozostanie w klubie było kilka, poczynając od oferty, która pojawiła się dosyć wcześnie, na czym mi bardzo zależało mając na uwadze rodzinę, po samo miasto Świdnik, które prężnie się rozwija i życie w nim nam się podoba. Co do mijającego sezonu, to odczuwalny na pewno był brak kibiców na hali, szczególnie tych naszych, którzy zawsze nas głośno wspierali. Wynik sam w sobie był zadowalający, mimo kilku słabszych momentów w trakcie sezonu, miejsce szóstce będzie wyznacznikiem w kolejnym sezonie, gdzie będziemy chcieli poprawić ten wynik – powiedział R afał Obermeler.

– Rafał na przestrzeni całego sezonu pokazał, że jest bardzo wartościowym zawodnikiem. Wnosi do gry dużo spokoju i pewności. Myślę, ze każdy trener chciałby w zespole zawodnika o takim charakterze. Jego wielkim atutem jest szybkość i inteligencja w grze – dodał trener, Witold Chwastyniak.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy