Autor:KP/Exact Systems Norwid Częstochowa, fot. Exact Systems Norwid Częstochowa
  12.03.2021 godz. 10:34

Jarosław Mucha zostaje w Norwidzie


Jarosław Mucha to kolejny zawodnik Exact Systems Norwid Częstochowa, który jeszcze przed zakończeniem rozgrywek TAURON 1. Ligi Mężczyzn w sezonie 2020/21 zdecydował się przedłużyć umowę z częstochowskim klubem.

Komunikat klubu Exact Systems Norwid Częstochowa
"Środkowy, Jarosław Mucha postanowił na dłużej związać się z częstochowskim Norwidem i parafował swój kontrakt na kolejny sezon.

–Zdecydowałem się zostać w Norwidzie na dłużej ponieważ widzę, że klub z roku na rok organizacyjnie i sportowo prężnie się rozwija. W Częstochowie czuję się świetnie, od zawsze panowała tu sprzyjająca atmosfera dla siatkówki. Traktuję to miasto jak swój drugi dom. Jestem dumny, że w kolejnym sezonie będę mógł dalej reprezentować częstochowski Norwid. Będzie to dla mnie czwarty sezon spędzony pod Jasną Górą – podsumował.

Jarosław Mucha jest 23-letnim siatkarzem pochodzącym z Jasła, gdzie rozpoczynał swoją siatkarską karierę. „Byku” w obecnym sezonie z powodzeniem występuje na pozycji środkowego. W trwających rozgrywkach Tauron 1.Ligi zdobył 181 punktów (100 w ataku, 65 skutecznym blokiem oraz posłał 16 asów serwisowych).

Karierę rozpoczynał w rodzinnym MKSie MOSIR Jasło. W dotychczasowej karierze sportowej największym sukcesem Jarosława Muchy było zdobycie Mistrzostwa Świata U-21 w 2017 roku! Ponadto wywalczył mistrzostwo i wicemistrzostwo 1. Ligi.

To kolejny siatkarz, który w ostatnim czasie przedłużył swój kontrakt w Exact Systems Norwid Częstochowa. Na sezon 2021/22 ważne umowy mają; Tomasz Kowalski (rozgrywający), Tomasz Kryński (atakujący), Łukasz Usowicz (środkowy) oraz właśnie Jarosław Mucha (środkowy)".

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy