Autor:Katarzyna Porębska/LUK Politechnika Lublin, fot. LUK Politechnika Lublin
  16.02.2021 godz. 10:00

Kamil Szaniawski: zrealizowaliśmy nasze założenia


LUK Politechnika Lublin pokonała ZAKSĘ Strzelce Opolskie 3:0 w meczu 24. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. To co najważniejsze - zrealizowaliśmy nasze założenia meczowe. Bardzo cieszymy się z tych trzech punktów - powiedział Kamil Szaniawski, środkowy zespołu i MVP sobotniego ligowego starcia.

Drużyna z Lublina bez większych problemów pokonała w sobotnie popołudnie ekipę ze Strzelec Opolskich. Gospodarze od pierwszej do ostatniej akcji kontrolowali sytuację na parkiecie. Warto dodać, że lublinianie w tym pojedynku świetnie zagrywali oraz blokowali.

- Zespół ze Strzelec Opolskich próbował się nam przeciwstawić, ale mieli spore problemy, żeby przebić się przez nasz szczelny blok. To co najważniejsze - zrealizowaliśmy nasze założenia meczowe. Bardzo cieszymy się z tych trzech punktów - powiedział Kamil Szaniawski, środkowy LUK Politechniki.

I dodał - Rywale nie zawiesili nam zbyt wysoko poprzeczki, ale trzeba pamiętać, że takie mecze są bardzo trudne. Fajnie, że wygraliśmy za trzy punkty, szczególnie, że robiliśmy bardzo dużo błędów w zagrywce.

Bardzo dobry mecz rozegrał środkowy zespołu - Kamil Szaniawski, który na koniec odebrał w pełni zasłużoną nagrodę MVP.

- Cieszę się, że dostałem szansę gry, bo długo nie byłem na boisku. Wydaje mi się, że w miarę ją wykorzystałem. Jestem zadowolony ze swojej postawy - zakończył środkowy.

Kolejnym przeciwnikiem LUK Politechniki Lublin w rundzie rewanżowej będzie Olimpia Sulęcin. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza z sulęcinianami zagrają na wyjeździe 20 lutego. Początek meczu o godzinie 17.00.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...