Autor:Katarzyna Porębska/AZS AGH Kraków, fot. AZS AGH Kraków
  15.12.2020 godz. 10:18

Daniel Grzymała: od początku kontrolowaliśmy mecz


AZS AGH Kraków bez straty seta pokonał KRISPOL Września w spotkaniu 13. kolejki TAURON 1. Ligi Mężczyzn. - Od początku kontrolowaliśmy ten mecz - powiedział Daniel Grzymała, MVP sobotniego pojedynku, który zdobył dla swojej drużyny 15 punktów i zakończył to starcie z 78% skutecznością w ataku.

AZS AGH Kraków po sobotnim meczu przeciwko KRISPOL Września może mieć wiele powodów do zadowolenia. Mimo, że Akademicy nie byli stawiani w roli faworytów rozegrali bardzo dobry mecz. We wszystkich trzech setach nie dali wielu szans, aby zespół gości rozwinął skrzydła. Dzięki temu odnieśli zwycięstwo za trzy punkty i awansowali o jedną lokatę w tabeli z 13. na 12. miejsce.

- Wydaje mi się, że od samego początku kontrolowaliśmy cały mecz. Od pierwszego do ostatniego seta. Jedynie co to, popełniliśmy trochę niepotrzebnych błędów na zagrywce, które nieco zakłócały cały poziom meczu. Uważam jednak, że całe spotkanie należy zaliczyć jak najbardziej na plus - powiedział Daniel Grzymała.

Na koniec spotkania atakujący odebrał nagrodę MVP. Dla Akademików zdobył 15 punktów - 14 atakiem i jeden zagrywką. Warto dodać, że siatkarz krakowskiej drużyny zakończył to ligowe starcie z 78% skutecznością w ataku i 72% effektywnością.

- Każdy mecz to dla mnie ogromna szansa i doświadczenie. Bardzo się cieszę, że udało się zwyciężyć i dobrze się w tym meczu zaprezentować - zakończył Grzymała.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy