Autor:KP/AZS AGH Kraków, fot. AZS AGH Kraków
  04.10.2020 godz. 18:23

Komunikat klubu AZS AGH Kraków


Komunikat klubu AZS AGH Kraków w sprawie wyników testów na obecność wirusa COVID-19 u zawodników i członków sztabu szkoleniowego.

Komunikat klubu AZS AGH Kraków
"Zarząd Klubu Sportowego AGH Kraków, informuje, że w wyniku przeprowadzonych testów członków zespołu, sztabu i administracji sekcji I ligi siatkówki AZS AGH Kraków, otrzymaliśmy kolejne wyniki pozytywne, ale także wyniki negatywne obecności SARS-CoV-2.

Dane liczbowe nie są istotne, jednakże wszyscy członkowie zespołu znajdują się obecnie w trakcie kwarantanny domowej, nakazanej przez właściwą stację Sanepid, oraz są pod nadzorem lekarzy, którzy monitorują ich stan zdrowia. W kilku przypadkach utrzymują się objawy koronawirusa, lecz w większości ustępują i raportowana jest poprawa samopoczucia.

Pracujemy nad procedurą ponownych testów oraz innych badań diagnostycznych przed powrotem do treningów i rozgrywek.

Mecze pierwszej rundy TAURON 1.Liga nr 21 z ZAKSA Strzelce Opolskie oraz nr 22 z UKS Mickiewicz Kluczbork rozegrane będę w późniejszych terminach.

Pozostajemy w kontakcie z władzami ligi PLS, władzami AGH oraz właściwymi służbami państwowymi, w celu właściwego stosowania procedur dotyczących ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa".

Członek Zarządu KS AGH Kraków
Arkadiusz Jesionek

POWIĄZANE INFORMACJE

...