Autor:Katarzyna Porębska/ZAKSA Strzelce Opolskie, fot. ZAKSA Strzelce Opolskie
  04.06.2020 godz. 09:19

Pięciu siatkarzy odchodzi z ZAKSY


Pięciu zawodników żegna się z grą w klubie ZAKSA Strzelce Opolskie. W nadchodzących rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn w barwach drużyny z Opolszczyzny nie zobaczymy Szymona Berezy, Damiana Czyżyka, Patryka Foltynowicza, Łukasza Walawendera oraz Macieja Walczaka.

W czwartek ZAKSA Strzelce Opolskie poinformował o pierwszych zmianach w drużynie. W przyszłym sezonie na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn w barwach drużyny ze Strzelec Opolskich nie zagra pięciu zawodników. Najdłużej z klubem, bo od samego początku związany był Łukasz Walawender oraz Maciej Walczak. Przed sezonem 2019/20 do zespołu dołączył Szymon Bereza, Damian Czyżyk oraz Patryk Foltynowicz - ci siatkarze także żegnają się z grą w ZAKIE.

"Czas zmian w naszej ZAKSIE. Wielkie podziękowania dla tych, którzy byli z nami od początku Łukasza Walawendera, Macieja Walczaka, a także dla zawodników debiutujących razem z nami na parkietach 1.Ligi - Szymona Berezy, Damiana Czyżyka, Patryka Foltynowicza. Panowie, dziękujemy za emocje" - czytamy w komunikacie klubu ze Strzelec Opolskich.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...