Autor:Katarzyna Porębska/Mickiewicz Kluczbork, fot. Mickiewicz Kluczbork
  01.06.2020 godz. 13:35

Pięciu zawodników odchodzi z Mickiewicza Kluczbork


W poniedziałek 1 czerwca klub Mickiewicz Kluczbork poinformował, że pięciu zawodników żegna się z drużyną po sezonie 2019/20.

W sezonie 2020/21 TAURON 1. Ligi Mężczyzn w zespole Mickiewicza Kluczbork nie zobaczymy pięciu siatkarzy. Z klubem żegna się Konrad Woroniecki (rozgrywający), Wladislaw Łoszakow (środkowy), Kacper Wasilewski (libero), Maciej Kowalonek (przyjmujący) oraz Rafał Pawlak (atakujący).

- Panowie dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu, oddane serducho, i hektolitry wylanego potu. Do zobaczenia na siatkarskim szlaku - czytamy w komunikacie klubu Mickiewicza Kluczbork.

Na ten moment, tylko Kacper Wasilewski znalazł nowy klub. Libero w dalszym ciągu będzie występował na pierwszoligowych parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn, ale w sezonie 2020/21 w barwach Exact Systems Norwid Częstochowa. Informowaliśmy o tym tutaj: https://bit.ly/3doTxcj

Przypomnijmy, że Mickiewicz Kluczbork w ostatnim czasie potwierdził przedłużenie umów z Konradem Muchą, Jakubem Lewandowskim, Marcinem Jaskułą, Łukaszem Szablewskim, Arturem Pasińskim, Dawidem Bułkowskim oraz Łukaszem Owczarzem. Ponadto poinformował o zakontraktowaniu Przemysława Tomy, Kajetana Kulika, Michała Szmajducha oraz Filipa Frankowskiego. Do drużyny dołączyło również dwóch młodych siatkarzy Michał Łysiak i Konrad Jantos.

Skład Mickiewicza Kluczbork na sezon 2020/21 KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn
rozgrywający: Łukasz Szablewski
atakujący: Kajetan Kulik, Łukasz Owczarz
środkowi: Konrad Jantos, Jakub Lewandowski, Konrad Mucha, Przemysław Toma
przyjmujący: Dawid Bułkowski, Filip Frankowski, Artur Pasiński, Michał Szmajduch
libero: Marcin Jaskuła, Michał Łysiak

Sztab szkoleniowy Mickiewicza Kluczbork na sezon 2020/21 KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn
I trener: Mariusz Łysiak
Asystent trenera: Dawid Obłąk
Statystyk: Dawid Obłąk

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...