Autor:KP/Stal Nysa S.A., fot. Stal Nysa S.A.
  24.01.2020 godz. 21:28

Do Siedlec po trzy punkty


Przed Stalą Nysa S.A. 19. kolejka KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn, w ramach której, w Siedlcach, zmierzy się z miejscowym KPS-em. Początek spotkania w sobotę o godzinie 18:00.

Faworytem tego spotkania bezsprzecznie są podopieczni Krzysztofa Stelmacha, którzy w trwającym sezonie 2019/2020 odnieśli zaledwie dwie porażki. Nie oznacza to jednak, że sobotnie spotkanie będzie „spacerkiem”. Po słabym rozpoczęciu sezonu, siedlczanie w rundzie rewanżowej radzą sobie bardzo dobrze. Na swoim koncie mają już siedem zwycięstw – w gronie pokonanych przez siatkarzy KPS-u Siedlce znalazły się między innymi drużyny LUK Politechniki Lublin oraz ZAKSY Strzelce Opolskie. Zespół z Nysy czeka, więc wymagające spotkanie.

- KPS odpalił. Czy stać ich na niespodziankę? Oczywiście, że tak. Chcę jednak podkreślić, że to nie jest tak, że jedziemy do Siedlec i mamy z góry przypisane punkty. Pojedziemy tam wywalczyć te punkty. Teren w Siedlcach jest trudny - powiedział Kamil Długosz, przyjmujący Stali.

I dodał - Nawet drużyna z Bielska-Białej przegrała tam za trzy oczka. Mamy świadomość tego, że pojedziemy tam i będziemy musieli zostawić kawał zdrowia na boisku, żeby zdobyć te trzy punkty.

Jak zakończy się spotkanie 19. kolejki KRISPOL 1. Ligi? Czy Stal Nysa dopisze do swojego konta kolejne trzy punkty i po raz kolejny umocni się na pozycji lidera rozgrywek? Przekonamy się już w sobotę.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...

Newsletter

sponsor tytularny
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy