Autor:KP/BBTS Bielsko-Biała, fot. BBTS
  06.11.2018 godz. 16:10

Bartosz Cedzyński dołączył do BBTS


Bartosz Cedzyński dołączył do drużyny BBTS Bielsko-Biała. Środkowy występował w bielskim klubie w poprzednich rozgrywkach, po których związał się umową z wicemistrzem Czech - Kladno Volleyball.cz.

Po kilkumiesięcznym pobycie u naszych południowych sąsiadów zawodnik zdecydował się rozwiązać kontrakt i skorzystał z propozycji powrotu do naszej drużyny.

- Cieszę się, że tu wracam. Wiem, czego się spodziewać po tym klubie, zespole i zawodnikach. Miałem jeszcze propozycję z jednego klubu z PlusLigi, ale wybrałem opcję powrotu do Bielska-Białej - powiedział Bartosz Cedzyński.

- Musieliśmy rozwiązać kontrakt z Maciejem Skowrońskim, który z powodów osobistych postanowił zawiesić karierę. Rozpoczęliśmy sondowanie rynku i dotarliśmy do informacji, że Bartek Cedzyński rozważa zmianę otoczenia. Znamy tego zawodnika, w poprzednim sezonie pod względem liczby bloków w rundzie zasadniczej był piąty w klasyfikacji wszystkich środkowych PluLigi. Bardzo liczymy, że jego pojawienie się w drużynie da pozytywny impuls zespołowi - podkreślił prezes BBTS, Mirosław Krysta.

Nowy zawodnik BBTS trenuje z drużyną od poniedziałku i w sobotnim meczu ze Stalą Nysa będzie do dyspozycji trenera Pawła Gradowskiego.

Bartosz Cedzyński mierzy 211 cm wzrostu. Urodził się 20 grudnia 1990 roku w Łodzi. Występował w PGE Skrze Bełchatów, Espadonie Szczecin, BBTS Bielsko-Biała i Kladno Volleyball.cz.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...