Autor:Katarzyna Porębska, fot. Natalia Grabarczyk
  30.10.2018 godz. 10:10

W środę zaległy mecz 1. kolejki Mężczyzn: Exact Systems Norwid Częstochowa - AZS AGH Kraków


W środę w Częstochowie drużyny Exact System Norwid i AZS AGK Kraków rozegrają zaległy mecz 1. kolejki Mężczyzn. Początek spotkania o godzinie 18.00.

W 1. kolejce rozgrywek nie zostały rozegrane wszystkie mecze. Spotkanie pomiędzy AZS AGH Kraków i Exact Systems Norwid Częstochowa zostało przełożone na 31 października.

Prośbę o zmianę terminu rozgrywania meczu wystosował klub Norwid Częstochowa. W częstochowskiej drużynie kilku zawodników zmagało się bowiem z kontuzjami. Zespół z Krakowa wyznając politykę fair play przystał na tę prośbę.

W 6. kolejce spotkań częstochowianie pokonali na wyjeździe STS Olimpię Sulęcin 3:2, z kolei krakowianie przegrali z KPS Kielce 1:3.

- Nie po raz pierwszy w życiu będziemy grać dwa mecze w tygodniu, więc jesteśmy już przyzwyczajeni do takiego stanu rzeczy. Myślę, że podrażnienie drużyny z Krakowa nie będzie miało większego znaczenia. Najważniejsze będzie nasze zaangażowanie oraz walka o każda piłkę na boisku - powiedział Łukasz Usowicz, środkowy częstochowskiej drużyny.

I dodał - Bardzo dobrze czujemy się na swojej hali. Znamy jej każdy kąt i nie zamierzamy wypuścić z niej jakiejkolwiek drużyny z kompletem punktów.

Bilety do nabycia przed meczem w cenie :
- 5,00 zł Bilet Ulgowy
- 10,00 zł Bilet Normalny

Dostępne są również bilety RODZINNE w cenie 20,00 zł, które upoważniają do wejścia 2 osoby dorosłe z dwójką dzieci się uczących.

Do nabycia są również karnety na cały sezon, uprawniające również do wejścia na mecze fazy play-off
w cenie :
- 50,00 zł Ulgowy – dla młodzieży uczącej się
- 100,00 zł Normalny.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...